Menu
0 Comments

Ettevaatust, võlgnik ja kelm: Külli Tagobert(i.k 47709216030

Külli Tagobert
i.k: 47709216030
Tel: 53891546
Paldiski mnt 24-5, Tallinn
tagolbert77@gmail.com

Külli tuli meile sooviga autot rentida. Sõlmisime rendilepingu, mille alusel kasutas ta meie rendiautot perioodil 22.03 – 25.03.19.a. Tagastamisel kuupäeval ja ajal ta kohale ei tulnud. Ei vastanud kõnedele, smsidele, ega ka sotsiaalmeedias saadetud kirjadele. Autot ei tagastanud. Oli mitu päeva kadunud, kuid siis ilmus välja ja lubas kõik ära klaarida. Kokkuleptiud ajaks ei tulnud kohale, järgmisel päeval väitis kõne vastu võtnud “eksmees”, et Külli on varasemate jamade pärast arestimajas.

Elukaaslase kõnemaneer ja käekiri on pehmelt öeldes ebaviisakas. Ütles, et auto on Politseiparklasse viidud ja tuleb ise võlgnevust klaarima järgmisel päeval. Seda ta loomulikult ei teinud, kõnedele ei vasta ja ärpleb smside kaudu.

Auto saime lõpuks Politseiparklast kätte. Külli tabati joobes juhtimiselt meie rendiautoga. Autos oli kõva pidu käinud, suits, alkohol ja sihvkad…Tuhatoos auto keskel aukohal.

Meile teadaolevalt üritab hetkel Pärnus korterit rentida, seega olge tähelepanelikud kui oma vara tema kätte usaldate.

3.2 Kui Rentnikul on kohutsusi rendileandja ees, annab Rentnik õiguse avaldada internetis informatiooni antud võlgnevuse kohta koos Rentniku isikundametega. Sellekohase informatsiooni on Rendileandja kohustatud viivitamatult eemdalama, kui võlgnevus on Rentniku poolt likvideeritud.

Võlgnevus meie ees on 04.04.19 seisuga 1245.03 eurot.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga