Menu
0 Comments

Pelgulinna Autorent pakub Põhja-Tallinna elanikele alternatiivi auto omamisele

Põhja-Tallinna piirkond on üks kiiremini kasvava elanikkonnaga linnaosasid Tallinnas. Liikudes mööda Pelgulinna ja Kalamaja tänavaid siis torkab autode rohkus ilmselt kõigile silma. Kui muidu mitte, siis hommikuste ja õhtuste tipptundide ajal on enamik Põhja-Tallinna elanike tabanud ennast mõtisklemast ja meenutamast aegu, kus tänava ääres seisid vaid üksikud sõiduautod.

Probleemile pole kindlasti häid ja lihtsaid lahendusi. Tänavad on kitsad ja alasid, kuhu parkimismajasid juurde ehitada lihtsalt ei jagu. Loota, et inimeste vajadus auto kui transpordivahendi järgi väheneks ilmselt ei maksa. Pelgulinn ja Kalamaja on linna ühistranspordi arendamise seisukohast vaeslapse rollis olnud. Piirkonna ühistranspordiga pole tegeletud, mistõttu on täna olukord täpselt selline nagu ta on.

Põhja-Tallinna piirkonnas puudus võimalus autot rentida

See väide peab paika vaid osaliselt, Paavli tänaval tegutseb üks autorendiga tegelev ettevõte. Kui vaadata Telliskivi tänava piirkonda, siis Paavli tänavale on sealt 2.5 km, mis on üsna pikk maa. Meile tundus, et peaks tooma auto rentimise võimaluse pelgulinnlastele lähemale. Telliskivi tänava piirkonnas otsisime pikalt sobivat pinda. Lõpuks leidsime sobiva pinna Mulla tänaval, otse Mööblimaja vastas. Asume kerge jalutuskäigu kaugusel (750 m) Telliskivi Loomelinnakust, endises “Akvaariumi kaupluses”.

Rendiautode valik

Oleme püüdnud oma rendiautode parki koostada selliselt, et saaksime pakkuda igale sihtrühmale midagi. Neile kellele on oluline vaid soodne rendihind, pakume väikse läbisõiduga vanemaid masinaid. Vanem masin tähendab meie mõistes kuni 10 aasta vanust rendiautot, mille läbisõit jääb alla 125 000 km. Vanemat autot ei tasuks peljata, kuna kõik masinad on tehniliselt korras, regulaarselt hooldatud ja igapäevases kasutuses. Trööbatud, võidunud salongiga autosid meie rendiavalikust ei leia.

Säästlikud Toyota hübriidautod on hea lahendus neile, kes palju sõidavad. Kütusekulu jääb ka linnas liigeldes alla 5L/100 km kohta. Toyota hübriidautod on töökindlad ja mugavad igapäevaliikurid.

Meie valikus on ka täiesti uued Toyota sõiduautod, pakkumaks parimat võimaliku toodet teadlikule kliendile.

Pelgulinna Autorendi eripära

  • Soovi korral toome ja viime rendiauto teie juurde Pelgulinnas tööajal tasuta – Helista ja toome auto kiirelt sulle koju või kontorisse.
  • Sa ei pea hakkama tegelema peale rendiperioodi autopesuga – See on juba hinnas sees
  • Püsikliendile alati soodsamalt – Püsiklient tasub olla, sest kipume silma kinni pigistama kui klient vahest hilineb või unustab tilga kütust panna. Me ei taha sulle lisastressi tekitada, loodame, et lahkud meie juurest positiivse emotsiooniga.
  • Kui vajad autot igapäevaselt, kuid ei pea mõtekaks oma autot soetada, küsi meilt hinnapakkumist – hinnad algavad 300 €/kuu.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga