Menu
0 Comments

Autorent Tallinnas

Kui väiksemates linnades ja asulates on auto rentimine keeruline väikse valiku ja saadavuse tõttu, siis Tallinnas seda muret ei ole. Tallinnas on võimalik autot rentida pea kahekümnest autorendiettevõttest, kusjuures enamik täisteenusliisingut pakkuvad ettevõtted tegelevad  ka rohkemal või vähemal määral lühirendiga. Lisaks osutavad renditeenust ka auto margiesindused, mis arusaadavatel põhjustel keskenduvad nendele markidele, mille edasimüüja antud ettevõte on. Seega on autorent Tallinnas lihtsam suure valiku tõttu.

Sõiduautode rent Tallinnas

Nii nagu on palju erinevaid ettevõtteid, kes Tallinnas sõiduautode rendiga tegelevad on ka sõiduautode valik üsna suur ja kirju. Osad rendifirmad pakuvad päris uusi Premium-klassi sõiduautosid, teised keskenduvad soodsamatele ja vanematele sõidukitele. Huvitav suund on rent sõidujagjatele, mis oma sisult ei erine kuigivõrd klassikalisest lühirendist, kuid on seaduse poolt oluliselt tugevamalt reguleeritud kui seda lühirent on. Populaarne on ka inimeselt-inimesele autorent, kus hinnatase jääb üldjuhul samase kanti, mis rendifirmadel. Valdavalt hoiavad autorendiettevõtted enda rendipargis sees kõigile midagi ja ainult uutele või vanadele autode keskendunud ettevõtteid on üsna vähe.

Väikebussi rent Tallinnas

Väikebussi renti Tallinnas pakuvad samuti paljud autorendi ettevõtted, kuid arvestada tuleks sellega, et väikebusside valik ja kogus on oluliselt tagashoidlikumad kui sõiduautode puhul. Pisut üldistades võib väita, et Tallinnas tegutsevad rendifirmad eelistavad uusi 9-kohalisi väikebusse, 7 ja 8-kohalisi luksulikumaid väikebusse pakuvad valdavalt margiesinduste rendiosakonnad ja üksikud rendifirmad. Busside rentimine on sesoonne äri ja vajadus väikebusside järgi on suurem soojal ajal. Seetõttu ei tasu imestada, kui suvel Tallinast väikebussi renti soovides avastate, et valida eriti midagi polegi ja hinnad on tummised.
9-kohaliste väikbusside suurim miinus on tavaliselt see, et seljatoed ei ole reguleeritavad, mistõttu võib pikemate vahemaade läbimine muutuda üsna väsitavaks.
Populaarseimad mudelid väikebusside rendis on: Renault Trafic, Opel Vivaro, MB Vito ja Toyota Proace.
Vähempopulaarsed mudelid on: Toyota Proace, Ford Transit, Ford S-Max, Chrysler Grand Voyager ja Toyota Sienna.

Vähempopulaarsed väikebussid on üldjuhul parema varustusega ja kallimad, mistõttu ei ole rendifirmal nende soetamine otstarbekas. Kui siia lisada fakt, et paljud neist väikebussidest on 7-8 kohalised, siis on täiesti ilmselge, miks rendifirmad kipuvad soetamisel eelistama 9-kohalisi väikebusse.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *