Menu
0 Comments

Tallinnas tegutsevad Rentme ja Pelgulinna Autorent ühinesid

Pelgulinna Autorent alustas oma kaubamärgi alt autode rentimist Tallinnas 2017 aasta lõpul. Osutatud renditeenusele saime positiivset tagasisidet kasutajatelt, mis motiveeris meid veel rohkem pingutama. Muutsime oma teenust kasutajasõbralikumaks ja hakkasime tasapisi ka oma autoparki suurendama. 2018 Märtsis kuulus meie rendiparki 10 rendiautot.

Mõistsime, et olemasoleva autopargiga ei suuda me katta vajadust rendiautode järele ja kasvamise kitsaskohaks saab meie jaoks väikene autopark. Rentme Autorent, kes tegutses Kopli piirkonnas oli meiega üsna sarnases olukorras. Mõlemad autorendifirmad said aru, et mõistlikum oleks seljad kokku panna. Läbirääkimised liitumise osas kestsid pea kuu.

Alates 01.05.18.a. opereeritakse mõlemat rendifirmat Pelgulinna Autorendi kaubamärgi alt.

Pelgulinna Autorent masinapargis on tänaseks 25 rendiautot. Valdav enamik autosid on alla 3 aasta vanad Toyotad või siis on tegemist rendiautodega, mille läbisõit on väike. Lisaks oleme soetanud oma autoparki mõned üksikud vanemad autod, mille ühe päeva rendihind jääb vahemiku 10-15 eurot. Nende autode peamine eesmärk on viia juht punktist A, punkti B võimalikult madalate kuludega.

Meie eesmärk on anda igale kliendile põhjust meile tagasi tulla.

Kui vajate Tallinnas rendiautot, siis helistage meile ja leiame kindlasti sobiliku lahenduse.

Pelgulinna Autorent
Mulla 4, Tallinn
Tel: +372 8282 0000 ja +372 55 33 138

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *