Menu
0 Comments

Andrei Urussov i.k: 39807300272 ja Urussov OÜ võlgnikud

Andrei Urussov rentis meilt autot. Tagastas auto meile vigastusega, millest meid ise ei teavitanud. Peale autopesu tuli vigastus ilmsiks ja kui teavitasime teda sellest, lubas ise kahju korvata (helisalvestis olemas). Väljastasime arve, mida ta ei tasunud õigeks ajaks (jäi võlgu) . Kui võtsime ühendust, et uurida, miks arvet pole tasutud, hakkas väitma, et oleks saanud ise selle soodsamalt korda teha. Siis hakkas väitma, et vigastus oli juba enne.
Esitasime kirjaliku pretensiooni, mille peale hakkasid Urussov OÜ esindaja ja juhatuse liige Dmitri Vihman ja Urussov OÜ esindaja Andrei Urussov tegelema internetis laimu levitamisega. Nimelt Dmitri Vihman, kes pole kunagi isiklikult meilt autot rentinud, hakkas andma meie FB kontol meile negatiivset tagasisidet meie teenuse kohta mida ta ise tarbinud pole. Peale seda kui ta aoli juba meid internetsi laimanud, saatsi e-kirja kus uurib miks me tema firmale arve oleme teinud. Selgitasime, et sama moodi nagu varem on ta rendi eest tasunud.

Peale seda kontakti liitus auto rentinud Andrei Urussov laimuga ja kirjutas samuti meie kohta alusetu negatiivse kommentaari. Tegemist on petistega ei soovita tegemist teha.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga